ABOUT US

A leading manufacturer of complete elevators, elevator parts, escalators & robotic parking systems.

Alamex; yüksek teknolojili kaldırma sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmış bir şirkettir. 

Alamex; asansörler, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar ve otopark sistemleri üreterek bunları dünya çapında çoğu ülkedeki ortaklarına ihraç etmektedir.

Quality Policy

 Farklı asansör türlerinin tasarımını, kurulumunu, modernizasyonunu, bakımını ve nakliye süreçlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesine özen göstererek, Avrupa, Asya, Afrika ve Güney Amerika kıtalarında inşaat piyasasına önemli katkılarda bulunmaktayız. Yenilikçi çözümler arayışı, nitelikli insan desteği ve son teknoloji ürünü tedarik zincirimizdeki süreçlerin profesyonel bir şekilde yönetilmesiyle en yüksek kalitede ve güvenli ürünler sunmaktayız. Modern teknolojileri takip edip yasal yönetmeliklere uyarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

 

 

Kalite Hedefi 
- Müşteri ve kullanıcılara en iyi deneyimi sağlayan yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmak.
- Müşteri memnuniyetini sağlamak.
- Ürünlerin verimliliğini arttırmak.

Vizyonumuz 

Uzun yıllardır sektörde edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile hareket eden firmamız; müşterilerimizin kalite ve hizmet beklentileri için sürekli ilerleyerek yenilikçi bir lider olmak ve pazar payımızı artırmaktır.

Müşteriye her aşamada daha fazlasını vaat eden, iç ve dış piyasada saygın ve yenilikçi bir lider firma olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin kalite ve hizmet beklentilerini sürekli olarak aşmak, yenilikçi ve lider olmak ve pazar payımızı artırmak.

Felsefemiz

Ortaklarımızla uzun vadeli iş birlikteliklerimizi geliştirmek ve sürdürmek önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Yüksek kaliteyi hedefleyerek, en iyi ürün ve hizmetleri sunmaktayız. Sektörün uluslararası etkinliklerinde aktif olarak rol oynamaktayız. Her zaman bir adım önde olmayı hedefleyerek ürün kalitemizi en yüksek seviyeye getirip en talepkâr müşteriyi bile memnun etmek yükümlülüğümüzdür.

Misyonumuz

İşbirliklerimizin gelişimini ve hissedarlarımızın büyümesini teşvik ederek, yüksek kaliteli ve güvenli ürünler geliştirerek müşterilerimize en iyi nakliye deneyimini sunmak için varız.

Konya/Türkiye'de bir üretim tesisimiz ile beraber Mexico City'de bulunan ve devasa depolama kapasitesine sahip merkezimiz ile Latin Amerika, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yedek parça satışı, kurulumunda büyük çaplı bir büyüme sağlamak için gerekli unsurlara sahibiz. Genel olarak asansörlerin, yürüyen merdivenlerin, park sistemlerinin ve kaldırma mekanizmalarının modernizasyonu ve bakımı üzerine üretim yapmaktayız. Başarı ve liderlik yollarını her gün izleyerek her geçen gün geliştirdiğimiz, süreçleri içeride ve dışarıda optimize eden ilk dünya yönetim sistemlerine sahibiz. Asansör dünyasında lider olma potansiyeli bizim için bir gerçekliktir. Bu nedenle personelimizin gelişimine, müşteri hizmetlerine ve inşaat şirketleri veya diğer kuruluşlarla özel veya kamu projelerine katılacak stratejik ittifaklara; özetle toplumun gelişimine katkı sağlayabilecek her şeye büyük önem veriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Yasalarla uyum

Çıkar Çatışmasından Kaçınma

Koruma ve Gizlilik

Çevre güvenliği

Uluslararası Ticaret Uyumluluğu

Eşitlik

Avantajlar

Araştırma ve geliştirmede uzmanlık

-Doğrudan ortaklar ve distribütörlere sürekli danışmanlık hizmetleri.
-Sürekli ve koordineli müşteri hizmetleri için entegre CRM sistemleri.
 
 Ürünlerin kurulumu ve bakımı için 24 saat teknik destek

  -Uluslararası pazardaki beceriler, alternatif ihtiyaç ve beklentilere yönelik tedavi ve yenilik.
Tasarımdan üretimin sonuna kadar profesyonel çözüm
  Özelleştirme: Müşterinin isteğine göre tasarım ve üretim.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Analiz ettiğimiz ilk şey, özel durumunuzdur.  Ardından ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sizinle birlikte geliştiririz.
Müşterilerimizin yararına büyümeyi desteklemek için yaptığımız her şeyde mükemmellik arayışına inanıyoruz.
Çünkü müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın tam memnuniyeti için kaliteli ve zamanında hizmet taahhüdümüz var.